plasma-desktop - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: General
eu: Orokorra

en: Display style:
eu: Azaltzeko estiloa:

[ctx: @info:placeholder Make this translation as short as possible]
en: No flag available
eu: Bandera ez dago erabilgarri

en: Layouts:
eu: Antolaerak:

en: Configure…
eu: Konfiguratu…
