plasma-desktop - en to eu translation catalogue (30 entries)

en: General
eu: Orokorra

en: General:
eu: Orokorra:

en: Show window outlines
eu: Erakutsi leihoen ingerada

en: Show application icons on window outlines
eu: Erakutsi aplikazio ikonoak leihoen ingeradetan

en: Show only current screen
eu: Erakutsi soilik uneko pantaila

en: Navigation wraps around
eu: Nabigazio zirkularra

en: Layout:
eu: Antolamendua:

[ctx: The pager layout]
en: Default
eu: Lehenetsia

en: Horizontal
eu: Horizontala

en: Vertical
eu: Bertikala

en: Text display:
eu: Testu bistaratzea:

en: No text
eu: Testurik ez

en: Activity number
eu: Jarduera zenbakia

en: Desktop number
eu: Mahaigain zenbakia

en: Activity name
eu: Jarduera izena

en: Desktop name
eu: Mahaigain izena

en: Selecting current Activity:
eu: Uneko jarduera hautatzea:

en: Selecting current virtual desktop:
eu: Uneko alegiazko mahaigaina hautatzea:

en: Does nothing
eu: Ez du ezer egiten

en: Shows the desktop
eu: Mahaigaina erakusten du

en: …and %1 other window | …and %1 other windows
eu[0]: ...eta beste leiho %1
eu[1]: ...eta beste %1 leiho

en: %1 Window: | %1 Windows:
eu[0]: Leiho %1:
eu[1]: %1 leiho:

en: %1 Minimized Window: | %1 Minimized Windows:
eu[0]: Ikonotutako leiho %1:
eu[1]: Ikonotutako %1 leiho:

en: Desktop %1
eu: %1 mahaigaina

[ctx: @info:tooltip %1 is the name of a virtual desktop or an activity]
en: Switch to %1
eu: Aldatu %1(e)ra

[ctx: @action:inmenu widget context menu]
en: Show Activity Manager
eu: Erakutsi jarduera kudeatzailea

[ctx: @action:inmenu widget context menu]
en: Add Virtual Desktop
eu: Gehitu alegiazko mahaigaina

[ctx: @action:inmenu widget context menu]
en: Remove Virtual Desktop
eu: Kendu alegiazko mahaigaina

[ctx: @action:inmenu widget context menu]
en: &Configure Activities…
eu: &Konfiguratu jarduerak...

[ctx: @action:inmenu widget context menu]
en: Configure Virtual Desktops…
eu: Konfiguratu alegiazko mahaigainak...
