plasmaactivitymanager - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: Used some time ago
eu: Erabilia duela denbora bat

en: Used more than a year ago
eu: Erabilia duela urtebete baino gehiago

[ctx: amount in months]
en: Used a month ago | Used %1 months ago
eu[0]: Erabilia duela hilabete
eu[1]: Erabilia duela %1 hilabete

[ctx: amount in days]
en: Used a day ago | Used %1 days ago
eu[0]: Erabilia duela egun bat
eu[1]: Erabilia duela %1 egun

[ctx: amount in hours]
en: Used an hour ago | Used %1 hours ago
eu[0]: Erabilia duela ordubete
eu[1]: Erabili duela %1 ordu

[ctx: amount in minutes]
en: Used a minute ago | Used %1 minutes ago
eu[0]: Erabilia duela minutu bat
eu[1]: Erabilia duela %1 minutu

en: Used a moment ago
eu: Erabilia duela une bat

en: Walk through activities
eu: Ibilaldia jardueratan zehar

en: Walk through activities (Reverse)
eu: Ibilaldia jardueratan zehar (alderantzizkoa)
