plasma-desktop - en to eu translation catalogue (14 entries)

en: Keyboard Layout: %1
eu: Teklatuaren antolaera: %1

en: Username
eu: Erabiltzaile-izena

en: Password
eu: Pasahitza

en: Log In
eu: Saioa ireki

en: Caps Lock is on
eu: Maius Blok piztuta

[ctx: Suspend to RAM]
en: Sleep
eu: Egin lo

en: Restart
eu: Berrabiarazi

en: Shut Down
eu: Itzali

[ctx: For switching to a username and password prompt]
en: Other…
eu: Beste bat...

en: Type in Username and Password
eu: Tekleatu erabiltzaile-izena eta pasahitza

en: List Users
eu: Zerrendatu erabiltzaileak

[ctx: Button to show/hide virtual keyboard]
en: Virtual Keyboard
eu: Alegiazko teklatua

en: Login Failed
eu: Saio-irekitzea huts egin du

en: Desktop Session: %1
eu: Mahaigaineko saioa: %1
