plasma-desktop - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Automatic
eu: Automatikoa

[ctx: @info:status placeholdermessage text]
en: No touchscreens found
eu: Ez da ukimen-pantailarik aurkitu

[ctx: @info:usagetip placeholdermessage explanation]
en: Connect an external touchscreen
eu: Konektatu kanpoko ukipen-pantaila bat

[ctx: @label:listbox The device we are configuring]
en: Device:
eu: Gailua:

[ctx: @option:check prefix touchscreen device is enabled]
en: Enabled:
eu: Gaituta:

[ctx: @label:listbox this is a compound noun]
en: Target display:
eu: Helburuko erakusleihoa:
