plasma-desktop - en to eu translation catalogue (19 entries)

[ctx: @label:textbox]
en: Desktop folder:
eu: Mahaigaina karpeta:

[ctx: @info:tooltip and accessible description]
en: This folder contains all the files you see on your desktop.
eu: Karpeta honek zure mahaigainean ikusten dituzun fitxategi guztiak ditu.

[ctx: @label:textbox]
en: Documents folder:
eu: Dokumentuak karpeta:

[ctx: @info:tooltip and accessible description]
en: This folder will be used by default to open or save documents.
eu: Karpeta hau erabiliko da, era lehenetsian, dokumentuak irekitzeko edo gordetzeko.

[ctx: @label:textbox]
en: Downloads folder:
eu: Jaitsitakoak karpeta:

[ctx: @info:tooltip and accessible description]
en: This folder will be used by default to save your downloaded items.
eu: Karpeta hau erabiliko da, era lehenetsian, zama-jaitsitako zure elementuak gordetzeko.

[ctx: @label:textbox]
en: Videos folder:
eu: Bideoak karpeta:

[ctx: @info:tooltip and accessible description]
en: This folder will be used by default to open or save video files.
eu: Karpeta hau erabiliko da, era lehenetsian, bideo-fitxategiak irekitzeko edo gordetzeko.

[ctx: @label:textbox]
en: Pictures folder:
eu: Irudiak karpeta:

[ctx: @info:tooltip and accessible description]
en: This folder will be used by default to open or save image files.
eu: Karpeta hau erabiliko da, era lehenetsian, irudi-fitxategiak irekitzeko edo gordetzeko.

[ctx: @label:textbox]
en: Music folder:
eu: Musika karpeta:

[ctx: @info:tooltip and accessible description]
en: This folder will be used by default to open or save music files.
eu: Karpeta hau erabiliko da, era lehenetsian, musika-fitxategiak irekitzeko edo gordetzeko.

[ctx: @label:textbox]
en: Public folder:
eu: Publikoa karpeta:

[ctx: @info:tooltip and accessible description]
en: This folder will be used by default for publicly-shared files when network sharing is enabled.
eu: Karpeta hau erabiliko da, era lehenetsian, publikoki partekatutako fitxategietarako, sarean partekatzea gaituta dagoenean.

[ctx: @label:textbox]
en: Templates folder:
eu: Txantiloiak karpeta:

[ctx: @info:tooltip and accessible description]
en: This folder will be used by default to open or save file templates.
eu: Karpeta hau erabiliko da, era lehenetsian, txantiloi-fitxategiak irekitzeko edo gordetzeko.

[ctx: @label:textbox]
en: Projects folder:
eu: Proiektuak karpeta:

[ctx: @info:tooltip and accessible description]
en: This folder will be used by default to open or save projects.
eu: Karpeta hau erabiliko da, era lehenetsian, proiektuak irekitzeko edo gordetzeko.

[ctx: @action:button]
en: Choose new location
eu: Aukeratu kokaleku berria
