joystick - en to fa translation catalogue (44 entries)

en: Calibration
fa: درجه‌بندی

en: Next
fa: بعدی

en: Please wait a moment to calculate the precision
fa: لطفاً، چند لحظه صبر کنید تا دقت محاسبه شود

en: (usually X)
fa: )معمولاً X(

en: (usually Y)
fa: )معمولاً Y(

en: <qt>Calibration is about to check the value range your device delivers.<br /><br />Please move <b>axis %1 %2</b> on your device to the <b>minimum</b> position.<br /><br />Press any button on the device or click on the 'Next' button to continue with the next step.</qt>
fa: <qt>درجه‌بندی، درباره بررسی گستره مقداری است که دستگاه شما تحویل می‌دهد.<br /><br />لطفاً <b>محور %1 %2</b> را در دستگاه خود به موقعیت <b>کمینه</b> حرکت دهید<br /><br />.برای ادامه مرحله بعدی، هر دکمه روی دستگاه، یا دکمه »بعدی« را فشار دهید.</qt>

en: <qt>Calibration is about to check the value range your device delivers.<br /><br />Please move <b>axis %1 %2</b> on your device to the <b>center</b> position.<br /><br />Press any button on the device or click on the 'Next' button to continue with the next step.</qt>
fa: <qt>درجه‌بندی، درباره بررسی گستره مقداری است که دستگاه شما تحویل می‌دهد.<br /><br />لطفاً <b>محور %1 %2</b> را در دستگاه خود به موقعیت <b>مرکز</b>حرکت دهید.<br /><br />برای ادامه مرحله بعدی، هر دکمه روی دستگاه، یا دکمه »بعدی« را فشار دهید.</qt>

en: <qt>Calibration is about to check the value range your device delivers.<br /><br />Please move <b>axis %1 %2</b> on your device to the <b>maximum</b> position.<br /><br />Press any button on the device or click on the 'Next' button to continue with the next step.</qt>
fa: <qt>درجه‌بندی، درباره بررسی گستره مقداری است که دستگاه شما تحویل می‌دهد.<br /><br />لطفاً <b>محور %1 %2</b> را در دستگاه خود به موقعیت <b>بیشینه</b>حرکت دهید.<br /><br />برای ادامه مرحله بعدی، هر دکمه روی دستگاه، یا دکمه »بعدی« را فشار دهید.</qt>

en: Communication Error
fa: خطای ارتباط

en: You have successfully calibrated your device
fa: دستگاه خود را با موفقیت درجه‌بندی کرده‌اید

en: Calibration Success
fa: درجه‌بندی موفق

en: Value Axis %1: %2
fa: محور مقدار %1: %2

en: The given device %1 could not be opened: %2
fa: دستگاه مفروض %1 را نمی‌توان باز کرد:%2

en: The given device %1 is not a joystick.
fa: دستگاه مفروض %1 اهرم کنترل نیست.

en: Could not get kernel driver version for joystick device %1: %2
fa: نتوانست نسخه گرداننده هسته را برای دستگاه اهرم کنترل %1 به دست آورد: %2

en: The current running kernel driver version (%1.%2.%3) is not the one this module was compiled for (%4.%5.%6).
fa: نسخه گرداننده هسته در حال اجرای جاری )%1.%2.%3(، یکی از این پیمانه‌های ترجمه‌شده برای )%4.%5.%6( نیست.

en: Could not get number of buttons for joystick device %1: %2
fa: تعداد دکمه‌ها را نتوانست برای دستگاه اهرم کنترل %1 به دست آورد: %2

en: Could not get number of axes for joystick device %1: %2
fa: نتوانست تعداد محورها را برای دستگاه اهرم کنترل %1 به دست آورد: %2

en: Could not get calibration values for joystick device %1: %2
fa: نتوانست مقادیر درجه‌بندی را برای دستگاه اهرم کنترل %1 به دست آورد: %2

en: Could not restore calibration values for joystick device %1: %2
fa: نتوانست مقادیر درجه‌بندی را برای دستگاه اهرم کنترل %1 بازگرداند: %2

en: Could not initialize calibration values for joystick device %1: %2
fa: نتوانست مقادیر درجه‌بندی را برای دستگاه اهرم کنترل %1 مقداردهی اولیه کند: %2

en: Could not apply calibration values for joystick device %1: %2
fa: نتوانست مقادیر درجه‌بندی را برای دستگاه اهرم کنترل %1 اعمال کند: %2

en: internal error - code %1 unknown
fa: خطای درونی - کد ناشناخته %1

en: KDE Joystick Control Module
fa: پیمانه کنترل اهرم کنترل KDE

en: KDE System Settings Module to test Joysticks
fa: پیمانه مرکز کنترل KDE برای آزمایش اهرمهای کنترل

en: (c) 2004, Martin Koller
fa: (ح) ۲۰۰۴، Martin Koller

en: <h1>Joystick</h1>This module helps to check if your joystick is working correctly.<br />If it delivers wrong values for the axes, you can try to solve this with the calibration.<br />This module tries to find all available joystick devices by checking /dev/js[0-4] and /dev/input/js[0-4]<br />If you have another device file, enter it in the combobox.<br />The Buttons list shows the state of the buttons on your joystick, the Axes list shows the current value for all axes.<br />NOTE: the current Linux device driver (Kernel 2.4, 2.6) can only autodetect<ul><li>2-axis, 4-button joystick</li><li>3-axis, 4-button joystick</li><li>4-axis, 4-button joystick</li><li>Saitek Cyborg 'digital' joysticks</li></ul>(For details you can check your Linux source/Documentation/input/joystick.txt)
fa: <h1>اهرم کنترل</h1>این پیمانه، در صورتی که اهرم کنترل شما درست کار کند، به بررسی کمک می‌کند.<br />اگر مقادیر اشتباه را برای محورها تحویل دهد، می‌توانید این مشکل را با درجه‌بندی حل کنید.<br />این پیمانه‌ها سعی می‌کنند همه دستگاههای اهرم کنترل را با بررسی  /dev/js[0-4] و /dev/input/js[0-4] پیدا کنند.<br />اگر پرونده دستگاه دیگری دارید، آن را در جعبه ترکیب وارد کنید.<br />فهرست دکمه‌ها، وضعیت دکمه‌های روی اهرم کنترل شما را نمایش می‌دهد؛ فهرست محورها، مقدار جاری برای همه محورها را نشان می‌دهد.<br />توجه: گرداننده دستگاه لینوکس جاری (Kernel 2.4, 2.6) فقط می‌تواند <ul><li>دو محور، ۴ دکمه اهرم کنترل </li><li>سه محور، ۴ دکمه اهرم کنترل</li><li>چهار محور، ۴ دکمه اهرم کنترل</li><li>Saitek Cyborg »قیاسی« اهرمهای کنترل</li></ul> را آشکارسازی خودکار کند )برای جزئیات source/Documentation/input/joystick.txt لینوکس خود را بررسی کنید.(

en: Device:
fa: دستگاه:

[ctx: Cue for deflection of the stick]
en: Position:
fa: موقعیت:

en: Show trace
fa: نمایش ردیابی

en: PRESSED
fa: فشار داده‌شده

en: Buttons:
fa: دکمه‌ها:

en: State
fa: وضعیت

en: Axes:
fa: محورها:

en: Value
fa: مقدار

en: Calibrate
fa: درجه‌بندی

en: No joystick device automatically found on this computer.<br />Checks were done in /dev/js[0-4] and /dev/input/js[0-4]<br />If you know that there is one attached, please enter the correct device file.
fa: دستگاه اهرم کنترل به طور خودکار در این رایانه پیدا نشد.<br />بررسیها در /dev/js[0-4] و  /dev/input/js[0-4] انجام‌ شده است<br />اگر می‌دانید که پیوستی وجود دارد، لطفاً پرونده دستگاه صحیح را وارد کنید.

en: The given device name is invalid (does not contain /dev).
    Please select a device from the list or
    enter a device file, like /dev/js0.
fa: نام دستگاه داده‌شده نامعتبر است )شامل dev/ نیست(.
    لطفاً از فهرست دستگاهی را انتخاب‌ کرده یا
    پرونده دستگاه را وارد کنید، مانند dev/js0/.

en: Unknown Device
fa: دستگاه ناشناخته

en: Device Error
fa: خطای دستگاه

en: 1(x)
fa: ۱(x)

en: 2(y)
fa: ۲(y)

en: <qt>Calibration is about to check the precision.<br /><br /><b>Please move all axes to their center position and then do not touch the joystick anymore.</b><br /><br />Click OK to start the calibration.</qt>
fa: <qt>درجه‌بندی، درباره بررسی موقعیت می‌باشد<br /><br /><b>لطفاً محورها را به موقعیت مرکزیشان حرکت داده، و دیگر به اهرم کنترل دست نزنید.</b><br /><br />برای آغاز درجه‌بندی، تأیید را فشار دهید.</qt>

en: Restored all calibration values for joystick device %1.
fa: همه مقادیر درجه‌بندی برای دستگاه اهرم کنترل %1 بازگردانده شد.
