kaccess - en to fa translation catalogue (75 entries)

en: The Shift key has been locked and is now active for all of the following keypresses.
fa: کلید تبدیل قفل شده و اکنون برای فشار همه کلیدهای زیر فعال است.

en: The Shift key is now active.
fa: در حال حاضر،کلید تبدیل فعال است.

en: The Shift key is now inactive.
fa: در حال حاضر،کلید تبدیل غیرفعال است.

en: The Control key has been locked and is now active for all of the following keypresses.
fa: کلید مهار قفل شده و اکنون برای فشار همه کلیدهای زیر فعال است.

en: The Control key is now active.
fa: در حال حاضر، کلید مهار فعال است.

en: The Control key is now inactive.
fa: در حال حاضر، کلید مهار غیرفعال می‌باشد.

en: The Alt key has been locked and is now active for all of the following keypresses.
fa: کلید دگرساز قفل شده و اکنون برای فشار همه کلیدهای زیر فعال است.

en: The Alt key is now active.
fa: در حال حاضر، کلید دگرساز فعال می‌باشد.

en: The Alt key is now inactive.
fa: در حال حاضر، کلید دگرساز غیرفعال می‌باشد.

en: The Win key has been locked and is now active for all of the following keypresses.
fa: کلید پنجره قفل شده و اکنون برای فشار همه کلیدهای زیر فعال است.

en: The Win key is now active.
fa: در حال حاضر، کلید پنجره فعال است.

en: The Win key is now inactive.
fa: در حال حاضر، کلید پنجره غیرفعال است.

en: The Meta key has been locked and is now active for all of the following keypresses.
fa: فراکلید قفل شده و اکنون برای فشار همه کلیدهای زیر فعال است.

en: The Meta key is now active.
fa: در حال حاضر، فراکلید فعال است.

en: The Meta key is now inactive.
fa: در حال حاضر، فراکلید غیرفعال است.

en: The Super key has been locked and is now active for all of the following keypresses.
fa: ابرکلید قفل شده و اکنون برای فشار همه کلیدهای زیر فعال است.

en: The Super key is now active.
fa: در حال حاضر، ابرکلید فعال است.

en: The Super key is now inactive.
fa: در حال حاضر، ابرکلید غیرفعال است.

en: The Hyper key has been locked and is now active for all of the following keypresses.
fa: ابرکلید قفل شده و اکنون برای فشار همه کلیدهای زیر فعال است.

en: The Hyper key is now active.
fa: در حال حاضر، ابرکلید فعال است.

en: The Hyper key is now inactive.
fa: در حال حاضر، ابرکلید غیرفعال است.

en: The Alt Graph key has been locked and is now active for all of the following keypresses.
fa: کلید نگاره‌ای دگرساز قفل شده و اکنون برای همه فشارهای کلید زیر فعال است.

en: The Alt Graph key is now active.
fa: در حال حاضر، کلید نگاره‌ای دگرساز فعال است.

en: The Alt Graph key is now inactive.
fa: در حال حاضر، کلید نگاره‌ای دگرساز غیرفعال است.

en: The Num Lock key has been activated.
fa: کلید قفل اعداد فعال شده است.

en: The Num Lock key is now inactive.
fa: در حال حاضر، کلید قفل اعداد فعال است.

en: The Caps Lock key has been activated.
fa: کلید قفل تبدیل فعال شده است.

en: The Caps Lock key is now inactive.
fa: در حال حاضر، کلید قفل تبدیل فعال است.

en: The Scroll Lock key has been activated.
fa: کلید لغزش فعال شده است.

en: The Scroll Lock key is now inactive.
fa: در حال حاضر، کلید لغزش فعال است.

en: Toggle Screen Reader On and Off
fa: نمایشگر خوان را روشن و خاموش کن

en: AltGraph
fa: نگاره‌ای دگرساز

en: Hyper
fa: فوق

en: Super
fa: ابر

en: Meta
fa: فرا

en: Warning
fa: اخطار

en: &When a gesture was used:
fa: &هنگام استفاده از یک وضعیت:‌

en: Change Settings Without Asking
fa: تغییر تنظیمات بدون سؤال

en: Show This Confirmation Dialog
fa: نمایش این محاوره پیکربندی

en: Deactivate All AccessX Features & Gestures
fa: غیرفعال کردن همه ویژگیها و وضعیتهای AccessX

en: Slow keys
fa: کلیدهای کند

en: Bounce keys
fa: کلیدهای واگشت

en: Sticky keys
fa: کلیدهای چسبناک

en: Mouse keys
fa: کلیدهای موشی

en: Do you really want to deactivate "%1"?
fa:  واقعاً می‌خواهید »%1« را غیرفعال کنید؟

en: Do you really want to deactivate "%1" and "%2"?
fa:  واقعاً می‌خواهید »%1« و »%2« را غیرفعال کنید؟

en: Do you really want to deactivate "%1", "%2" and "%3"?
fa:  واقعاً می‌خواهید »%1«، »%2« و»%3« را غیرفعال کنید؟

en: Do you really want to deactivate "%1", "%2", "%3" and "%4"?
fa:  واقعاً می‌خواهید »%1«، »%2«، »%3« و»%4« را غیرفعال کنید؟

en: Do you really want to activate "%1"?
fa:  واقعاً می‌خواهید »%1« را فعال کنید؟

en: Do you really want to activate "%1" and to deactivate "%2"?
fa:  واقعاً می‌خواهید »%1« را فعال و »%2« را غیرفعال کنید؟

en: Do you really want to activate "%1" and to deactivate "%2" and "%3"?
fa: واقعاً می‌خواهید »%1« را فعال و »%2« و »%3« را غیرفعال کنید؟

en: Do you really want to activate "%1" and to deactivate "%2", "%3" and "%4"?
fa:  واقعاً می‌خواهید »%1« را فعال و »%2«، »%3« و »%4« را غیرفعال کنید؟

en: Do you really want to activate "%1" and "%2"?
fa: واقعاً می‌خواهید »%1« و »%2« را فعال کنید؟

en: Do you really want to activate "%1" and "%2" and to deactivate "%3"?
fa: واقعاً می‌خواهید »%1« و »%2« را فعال و »%3« را غیرفعال کنید؟

en: Do you really want to activate "%1", and "%2" and to deactivate "%3" and "%4"?
fa: واقعاً می‌خواهید »%1« و »%2« را فعال و »%3« و »%4« را غیرفعال کنید؟

en: Do you really want to activate "%1", "%2" and "%3"?
fa: واقعاً می‌خواهید »%1«، »%2« و »%3« را فعال کنید؟

en: Do you really want to activate "%1", "%2" and "%3" and to deactivate "%4"?
fa: واقعاً می‌خواهید »%1«، »%2« و »%3« را فعال و »%4« را غیرفعال کنید؟

en: Do you really want to activate "%1", "%2", "%3" and "%4"?
fa: واقعاً می‌خواهید »%1«، »%2«، »%3« و »%4« را فعال کنید؟

en: An application has requested to change this setting.
fa: برای تغییر این تنظیم، کاربردی درخواست شده است.

en: You held down the Shift key for 8 seconds or an application has requested to change this setting.
fa: شما کلید تبدیل را به مدت ۸ ثانیه نگه داشتید، یا برای تغییر این تنظیم، کاربرد درخواست شده است.

en: You pressed the Shift key 5 consecutive times or an application has requested to change this setting.
fa: شما کلید تبدیل را به مدت ۵ ثانیه متوالی فشار دادید، یا برای تغییر این تنظیم، کاربرد درخواست شده است.

en: You pressed %1 or an application has requested to change this setting.
fa: شما %1 را فشار دادید، یا برای تغییر این تنظیم، کاربرد درخواست شده است.

en: An application has requested to change these settings, or you used a combination of several keyboard gestures.
fa: برای تغییر این تنظیمات، کاربردی درخواست شده است، یا شما از ترکیبی از چند وضعیت صفحه کلید استفاده کردید.

en: An application has requested to change these settings.
fa: برای تغییر این تنظیمات، کاربردی درخواست شده است.

en: These AccessX settings are needed for some users with motion impairments and can be configured in the KDE System Settings. You can also turn them on and off with standardized keyboard gestures.
    
    If you do not need them, you can select "Deactivate all AccessX features and gestures".
fa: این تنظیمات AccessX برای برخی کاربران معلول لازم هستند، و در مرکز کنترل KDE قابل پیکربندی می‌باشند. همچنین می‌توانید آنها را با وضعیتهای صفحه کلید استاندارد، روشن و خاموش کنید.
    
    اگر به آنها نیاز ندارید، می‌توانید «غیرفعال کردن همه ویژگیها و وضعیتهای AccessX  » را انتخاب کنید.

en: Slow keys has been enabled. From now on, you need to press each key for a certain length of time before it gets accepted.
fa: کلیدهای آهسته فعال شده است. از این به بعد، لازم است پیش از این که پذیرفته شود، هر کلید را برای مدت مشخصی فشار دهید تا قابل پذیرش باشد.

en: Slow keys has been disabled.
fa: کلیدهای آهسته غیرفعال شده است.

en: Bounce keys has been enabled. From now on, each key will be blocked for a certain length of time after it was used.
fa: کلیدهای واگشت فعال شده است. از این پس، هر کلید بعد از استفاده شدن، برای زمان مشخصی بلوک می‌شود.

en: Bounce keys has been disabled.
fa: کلیدهای واگشت غیرفعال شده است.

en: Sticky keys has been enabled. From now on, modifier keys will stay latched after you have released them.
fa: کلیدهای چسبناک فعال شده‌اند، از این پس، کلیدهای تغییردهنده، بعد از اینکه آنها را انتشار دادید بست‌دار می‌مانند.

en: Sticky keys has been disabled.
fa: کلیدهای چسبناک غیرفعال شده است.

en: Mouse keys has been enabled. From now on, you can use the number pad of your keyboard in order to control the mouse.
fa: کلیدهای موشی فعال شده‌اند. از این پس، می‌توانید به منظور کنترل موشی، از لایه شماره صفحه کلید خود استفاده کنید.

en: Mouse keys has been disabled.
fa: کلیدهای موشی غیرفعال شده‌اند.

en: (c) 2000, Matthias Hoelzer-Kluepfel
fa: (ح) ۲۰۰۰، Matthias Hoelzer-Kluepfel

en: Author
fa: نویسنده
