plasma_applet_showdesktop - en to fi translation catalogue (8 entries)

[ctx: @action:button]
en: Restore All Minimized Windows
fi: Palauta kaikki pienennetyt ikkunat

[ctx: @action:button]
en: Minimize All Windows
fi: Pienennä kaikki ikkunat

[ctx: @info:tooltip]
en: Restores the previously minimized windows
fi: Palauttaa aiemmin pienennetyt ikkunat

[ctx: @info:tooltip]
en: Shows the Desktop by minimizing all windows
fi: Näytä työpöytä pienentämällä kaikki ikkunat

[ctx: @action:button]
en: Peek at Desktop
fi: Kurkista työpöydälle

[ctx: @action:button]
en: Stop Peeking at Desktop
fi: Lakkaa kurkistamasta työpöydälle

[ctx: @info:tooltip]
en: Moves windows back to their original positions
fi: Palauttaa ikkunat alkuperäisille paikoilleen

[ctx: @info:tooltip]
en: Temporarily shows the desktop by moving windows away
fi: Näytä hetkellisesti työpöydän siirtämällä ikkunoita sivuun
