plasma_applet_trash - en to fi translation catalogue (8 entries)

[ctx: a verb]
en: Open
fi: Avaa

[ctx: a verb]
en: Empty
fi: Tyhjennä

en: Trash Settings…
fi: Roskakorin asetukset…

en: Trash
    Empty
fi: Roskakori
    Tyhjä

en: Trash
    One item | Trash
     %1 items
fi[0]: Roskakori
    Yksi tiedosto
fi[1]: Roskakori
    %1 tiedostoa

en: Trash
fi: Roskakori

en: Empty
fi: Tyhjä

en: One item | %1 items
fi[0]: Yksi tiedosto
fi[1]: %1 tiedostoa
