plasma-desktop - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: General
fi: Perusasetukset

en: Display style:
fi: Näyttötyyli:

[ctx: @info:placeholder Make this translation as short as possible]
en: No flag available
fi: Lippu ei saatavilla

en: Layouts:
fi: Asettelut:

en: Configure…
fi: Asetukset…
