kcmkded - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: Failed to stop service: %1
fi: Ei voitu pysäyttää palvelua: %1

en: Failed to start service: %1
fi: Ei voitu käynnistää palvelua: %1

en: Failed to stop service.
fi: Palvelua ei voitu pysäyttää.

en: Failed to start service.
fi: Palvelua ei voitu käynnistää.

en: Failed to notify KDE Service Manager (kded6) of saved changed: %1
fi: KDE-palvelunhallintaa (kded6) ei voitu tiedottaa tallennetuista muutoksista: %1

[ctx: @info]
en: If you're disabling something here to work around an issue, please <link url='%1'>submit a bug report about it as well.</link>
fi: Jos ratkaistaksesi ongelman poistat jotakin täällä käytöstä, <link url='%1'>tee siitä myös vikailmoitus</link>.

[ctx: @action:button %1 service name]
en: Disable automatically loading %1 on startup
fi: Poista käytöstä palvelun %1 automaattinen käynnistys

[ctx: @action:button %1 service name]
en: Enable automatically loading %1 on startup
fi: Käynnistä %1 automaattisesti järjestelmää käynnistettäessä

[ctx: @action:button %1 service name]
en: Stop %1
fi: Pysäytä %1

[ctx: @action:button %1 service name]
en: Start %1
fi: Käynnistä %1
