kcmkonq - en to fy translation catalogue (17 entries)

en: Desktop
fy: Buroblêd

en: Documents
fy: Dokuminten

en: Downloads
fy: ynladen

en: Music
fy: Musyk

en: Pictures
fy: Foto's

en: <h1>Paths</h1>
    This module allows you to choose where in the filesystem the files on your desktop should be stored.
    Use the "Whats This?" (Shift+F1) to get help on specific options.
fy: <h1>Paden</h1>
    Yn dizze module kinne jo bepale wêr de triemmen op jo buroblêd bewarre wurde.
    Brûk de "Wat is dit?" (Shift+F1) om mear ynfo oer in
    bepaalde opsje te krijen.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_1)
en: Desktop path:
fy: Buroblêdpaad:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KUrlRequester, kcfg_desktopLocation)
en: This folder contains all the files which you see on your desktop. You can change the location of this folder if you want to, and the contents will move automatically to the new location as well.
fy: Dizze map befettet alle triemmen dy har op jo buroblêd befine. As jo wolle dan is de lokaasje te wizigjen. De ynhâld fan it buroblêd ferhûzet automatysk mei nei de nije lokaasje.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Documents path:
fy: Dokumintenpaad:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KUrlRequester, kcfg_documentsLocation)
en: This folder will be used by default to load or save documents from or to.
fy: Dizze map wurdt standert brûkt om dokuminten yn te bewarjen of te laden.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Downloads path:
fy: Ynlaadpaad:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KUrlRequester, kcfg_downloadsLocation)
en: This folder will be used by default to save your downloaded items.
fy: Dizze map wurdt standert brûkt om jo ynladen items te bewarjen.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KUrlRequester, kcfg_videosLocation)
en: This folder will be used by default to load or save movies from or to.
fy: Dizze map wurdt standert brûkt om films yn te bewarjen of te laden.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Pictures path:
fy: Fotopaad:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KUrlRequester, kcfg_picturesLocation)
en: This folder will be used by default to load or save pictures from or to.
fy: Dizze map wurdt standert brûkt om foto's yn te bewarjen of te laden.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Music path:
fy: Musykpaad:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KUrlRequester, kcfg_musicLocation)
en: This folder will be used by default to load or save music from or to.
fy: Dizze map wurdt standert brûkt om musyk yn te bewarjen of te laden.
