kcm_solid_actions - en to fy translation catalogue (34 entries)

en: It appears that the action name, command, icon or condition are not valid.
    Therefore, changes will not be applied.
fy: It blykt dat de aksjenamme, kommando, byldkaike iof kondysjes net njidlich binne.
    Dêrom, binne feroarings net tapast.

en: Invalid action
fy: Unjildige aksje

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, GbParameter)
en: Edit Parameter
fy: Parameter bewurkje

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, CbParameterType)
en: Property Match
fy: Oerienkomst yn eigenskip

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, CbParameterType)
en: Content Conjunction
fy: Ynhâld gearfoege

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, CbParameterType)
en: Content Disjunction
fy: Ynhâld spjalte

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, CbParameterType)
en: Device Interface Match
fy: Apparaatomjouwing komt oerien

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, LblDeviceType)
en: Device type:
fy: Apparaat type:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, LblValueName)
en: Value name:
fy: Wearde namme:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, CbValueMatch)
en: Equals
fy: Gelyksen

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, CbValueMatch)
en: Contains
fy: Befettet

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, PbParameterReset)
en: Reset Parameter
fy: Parameter weromsette

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, PbParameterSave)
en: Save Parameter Changes
fy: Parameter feroarings bewarje

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KIconButton, IbActionIcon)
en: Action icon, click to change it
fy: Aksje byldkaike, klik om it feroarjen

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, LeActionFriendlyName)
en: Action name
fy: Aksjenamme

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TlActionCommand)
en: Command:
fy: Kommando:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KUrlRequester, LeActionCommand)
en: Command that will trigger the action
    This can include any or all of the following case insensitive expands:
    
    %f: The mountpoint for the device - Storage Access devices only
    %d: Path to the device node - Block devices only
    %i: The identifier of the device
fy: Kommando dat de aksje sil oansette
    Dit kin befetsje ien of alle fan de folgjende haadletter ûngefoelige útwreidings:
    
    %f: it oankeppelpunt foar it apparaat -  Storage Access devices allinne
    %d: Paad nei it apparaatnode - Block devices only
    %i: De identiteit fan it apparaat

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TlPredicateTree)
en: Devices must match the following parameters for this action:
fy: Apparaten moatte oerienkomme mei de folgjende parameters foar dizze aksje:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, LblActionName)
en: Action name:
fy: Aksjenamme:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, LeActionName)
en: Enter the name for your new action
fy: Fier de namme foar jo nije aksje yn

en: Solid Action Desktop File Generator
fy: Solid aksje buroblêd triem generator

en: Tool to automatically generate Desktop Files from Solid DeviceInterface classes for translation
fy: Ark foar it automatysk oanmeitsjen  fan buroblêdtriemmen fan Solid apparaat omjouwing klassen foar oersetting

en: Maintainer
fy: Underhâlder

en: The device must be of the type %1
fy: It apparaat moat fan it tpe %1 wêze

en: Any of the contained properties must match
fy: Ien fan de ynsletten eigenskippen moat oerienkomme

en: All of the contained properties must match
fy: Alle ynsletten eigenskippen moat oerienkomme

en: The device property %1 must contain %2
fy: It apparaat eigenskip %1 moat befette %2

en: Solid Device Actions Editor
fy: Solid apparaat aksje bewurker

en: Solid Device Actions Control Panel Module
fy: Silid apparaat akjse kontrôle paniel module

en: It appears that the predicate for this action is not valid.
fy: It blykt dat it predikaat foar dizze aksje net jildich is.

en: Error Parsing Device Conditions
fy: Flater by it ûntleden fan apparaat kondysjes

en: No Action Selected
fy: Gjin aksje selektearre

en: Cannot be deleted
fy: Kin net wiske wurde

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, PbDeleteAction)
en: Remove
fy: Fuortsmite
