kcm_solid_actions - en to ga translation catalogue (37 entries)

en: It appears that the action name, command, icon or condition are not valid.
    Therefore, changes will not be applied.
ga: Dealraíonn sé go bhfuil ceann de na rudaí seo neamhbhailí: ainm gníomh, ordú, deilbhín, nó coinníoll.
    Ní chuirfear na hathruithe i bhfeidhm mar sin

en: Invalid action
ga: Gníomh neamhbhailí

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, GbParameter)
en: Edit Parameter
ga: Cuir Paraiméadar in Eagar

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, LblParameterType)
en: Parameter type:
ga: Cineál an pharaiméadair:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, CbParameterType)
en: Property Match
ga: Airí Chomhoiriúnach

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, CbParameterType)
en: Content Conjunction
ga: Cónasc Ábhair

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, CbParameterType)
en: Content Disjunction
ga: Aontas Ábhair

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, CbParameterType)
en: Device Interface Match
ga: Comhéadan Gléis Comhoiriúnach

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, LblDeviceType)
en: Device type:
ga: Cineál an ghléis:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, LblValueName)
en: Value name:
ga: Ainm an luacha:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, CbValueMatch)
en: Equals
ga: Cothrom le

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, CbValueMatch)
en: Contains
ga: Ina bhfuil

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, PbParameterReset)
en: Reset Parameter
ga: Athshocraigh Paraiméadar

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, PbParameterSave)
en: Save Parameter Changes
ga: Sábháil Athruithe sa Pharaiméadar

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KIconButton, IbActionIcon)
en: Action icon, click to change it
ga: Deilbhín gnímh, cliceáil chun é a athrú

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, LeActionFriendlyName)
en: Action name
ga: Ainm an ghnímh

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TlActionCommand)
en: Command:
ga: Ordú:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KUrlRequester, LeActionCommand)
en: Command that will trigger the action
    This can include any or all of the following case insensitive expands:
    
    %f: The mountpoint for the device - Storage Access devices only
    %d: Path to the device node - Block devices only
    %i: The identifier of the device
ga: Ordú a chuirfidh an gníomh ar siúl
    Is féidir na macraí seo a leanas (nach cásíogair iad) a chur san áireamh:
    
    %f: Pointe feistithe an ghléis - Gléasanna stórála amháin
    %d: Conair go dtí an nód gléis - Gléasanna bloic amháin
    %i: Aitheantóir an ghléis

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TlPredicateTree)
en: Devices must match the following parameters for this action:
ga: Ní mór do na gléasanna a bheith comhoiriúnach do na paraiméadair seo a leanas le haghaidh an ghnímh seo:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, LblActionName)
en: Action name:
ga: Ainm an ghnímh:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, LeActionName)
en: Enter the name for your new action
ga: Iontráil ainm ar do ghníomh nua

en: Solid Action Desktop File Generator
ga: Gineadóir Comhad Deisce le haghaidh Gníomhartha Solid

en: Tool to automatically generate Desktop Files from Solid DeviceInterface classes for translation
ga: Uirlis a ghineann Comhaid Deisce ó aicmí DeviceInterface Solid go huathoibríoch sa chaoi gurbh fhéidir iad a aistriú

en: (c) 2009, Ben Cooksley
ga: © 2009, Ben Cooksley

en: Maintainer
ga: Cothaitheoir

en: The device must be of the type %1
ga: Caithfidh an gléas a bheith den chineál %1

en: Any of the contained properties must match
ga: Ní mór ceann amháin de na coinníollacha atá ann a bheith comhoiriúnach

en: All of the contained properties must match
ga: Ní mór gach uile choinníoll atá ann a bheith comhoiriúnach

en: The device property %1 must equal %2
ga: Ní mór luach airí %1 an ghléis a bheith %2

en: The device property %1 must contain %2
ga: Ní mór %2 a bheith in airí %1 an ghléis

en: Solid Device Actions Editor
ga: Eagarthóir Gníomhartha Gléis Solid

en: Solid Device Actions Control Panel Module
ga: Modúl Rialaithe le haghaidh Gníomhartha Gléis Solid

en: It appears that the predicate for this action is not valid.
ga: Dealraíonn sé nach bhfuil preideacáid an ghnímh seo bailí.

en: Error Parsing Device Conditions
ga: Earráid agus coinníollacha gléis á bparsáil

en: No Action Selected
ga: Níor Roghnaíodh Gniomh

en: Cannot be deleted
ga: Ní féidir é a scriosadh

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, PbDeleteAction)
en: Remove
ga: Bain
