plasma-desktop - en to ga translation catalogue (16 entries)

[ctx: @action:button opens layout chooser %1 is current]
en: Keyboard Layout: %1
ga: Leagan Amach an Mhéarchláir: %1

[ctx: @info:placeholder in textfield]
en: Username
ga: Ainm úsáideora

[ctx: @info:placeholder in textfield]
en: Password
ga: Pasfhocal

[ctx: @action:button Accessible name]
en: Log in
ga: Logáil isteach

[ctx: @action:button]
en: Log In
ga: Logáil Isteach

[ctx: @info:status]
en: Caps Lock is on
ga: Tá Caps Lock ar siúl

[ctx: Suspend to disk]
en: Hibernate
ga: Suanaigh

[ctx: @action:button Suspend to RAM]
en: Sleep
ga: Codladh

[ctx: @action:button]
en: Restart
ga: Atosaigh

[ctx: @action:button]
en: Shut Down
ga: Múchadh

[ctx: @action:button For switching to a username and password prompt]
en: Other…
ga: Eile…

[ctx: @info:usagetip]
en: Type in Username and Password
ga: Clóscríobh Ainm Úsáideora agus Pasfhocal

[ctx: @action:button]
en: List Users
ga: Liostaigh Úsáideoirí

[ctx: Button to show/hide virtual keyboard]
en: Virtual Keyboard
ga: Méarchlár Fíorúil

[ctx: @info:status]
en: Login Failed
ga: Theip ar Logáil Isteach

[ctx: @action:button opens sessions menu %1 is current]
en: Desktop Session: %1
ga: Seisiún Deisce: %1
