plasma-desktop - en to ga translation catalogue (5 entries)

[ctx: @title:group for configuration dialog page]
en: General
ga: Ginearálta

[ctx: @title:group of radio buttons, options are language codes or images]
en: Display style:
ga: Stíl taispeána:

[ctx: @info:placeholder Make this translation as short as possible]
en: No flag available
ga: Níl aon bhratach ar fáil

[ctx: @label prefixed to button, as in 'keyboard layouts']
en: Layouts:
ga: Leagan amach:

[ctx: @action:button opens kcm_keyboard]
en: Configure…
ga: Cumraigh…
