plasma-desktop - en to ga translation catalogue (19 entries)

note: i18n: ectx: label, entry (keepHistoryFor), group (Plugin-org.kde.ActivityManager.Resources.Scoring)
en: How many months keep the activity history
ga: Cé mhéad mí a choinnítear stair na gníomhaíochta

note: i18n: ectx: label, entry (whatToRemember), group (Plugin-org.kde.ActivityManager.Resources.Scoring)
en: Which data to keep in activity history
ga: Cé na sonraí atá le coinneáil i stair na gníomhaíochta

note: i18n: ectx: label, entry (allowedApplications), group (Plugin-org.kde.ActivityManager.Resources.Scoring)
en: List of Applications whose activity history to save
ga: Liosta Feidhmchlár a bhfuil a stair ghníomhaíochta le sábháil

note: i18n: ectx: label, entry (blockedApplications), group (Plugin-org.kde.ActivityManager.Resources.Scoring)
en: List of Applications whose activity history not to save
ga: Liosta Feidhmchlár nach bhfuil a stair ghníomhaíochta le sábháil

[ctx: unlimited number of months]
en: Forever
ga: Go deo

en: Forget the last hour
ga: Déan dearmad ar an uair dheireanach

en: Forget the last two hours
ga: Déan dearmad ar an dá uair an chloig dheireanacha

en: Forget a day
ga: Déan dearmad ar lá

en: Forget everything
ga: Déan dearmad ar gach rud

[ctx: unit of time. months to keep the history]
en:  month |  months
ga[0]:  mí
ga[1]:  míonna
ga[2]:  míonna
ga[3]:  míonna
ga[4]:  míonna

[ctx: for in 'keep history for 5 months']
en: For
ga: Do

note: i18n: ectx: property (text), widget (KMessageWidget, messageWidget)
en: Cleared the activity history.
ga: Glanadh stair na gníomhaíochta.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelKeepHistory)
en: Keep history:
ga: Coinnigh stair:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buttonClearRecentHistory)
en: Clear History
ga: Glan an Stair

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioRememberAllApplications)
en: For a&ll applications
ga: Do g&ach feidhmchlár

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioDontRememberApplications)
en: &Do not remember
ga: &Ní cuimhin liom

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioRememberSpecificApplications)
en: O&nly for specific applications:
ga: Le haghaidh feidhmchlár so&nracha amháin:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelRememberDocuments)
en: Remember opened documents:
ga: Cuimhnigh ar dhoiciméid oscailte:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_blockedByDefault)
en: Exclude applications not on the list
ga: Eisiamh feidhmchláir nach bhfuil ar an liosta
