plasma-desktop - en to ga translation catalogue (7 entries)

en: None
ga: Dada

en: No splash screen will be shown
ga: Ní thaispeánfar aon splancscáileán

en: You cannot delete the currently selected splash screen
ga: Ní féidir leat an splancscáileán atá roghnaithe faoi láthair a scriosadh

note: i18n: ectx: label, entry (engine), group (KSplash)
en: For future use
ga: Le húsáid sa todhchaí

note: i18n: ectx: label, entry (theme), group (KSplash)
en: Name of the current splash theme
ga: Ainm an téama splash reatha

[ctx: @action:button]
en: &Get New…
ga: &Faigh Nua…

[ctx: @info:status]
en: Failed to show the splash screen preview.
ga: Theip ar réamhamharc an splancscáileáin a thaispeáint.
