kcmkonq - en to gl translation catalogue (25 entries)

en: Desktop
gl: Escritorio

en: Documents
gl: Documentos

en: Downloads
gl: Descargas

en: Music
gl: Música

en: Pictures
gl: Imaxes

en: Videos
gl: Vídeos

en: Public
gl: Público

en: Templates
gl: Modelos

en: <h1>Paths</h1>
    This module allows you to choose where in the filesystem the files on your desktop should be stored.
    Use the "Whats This?" (Shift+F1) to get help on specific options.
gl: <h1>Rutas</h1>
    Este módulo permítelle escoller en que parte do sistema de ficheiros se deberán almacenar os ficheiros do escritorio.
    Use «Que é Isto?» (Maiús+F1) para obter axuda sobre opcións específicas.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_1)
en: Desktop path:
gl: Ruta do escritorio:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KUrlRequester, kcfg_desktopLocation)
en: This folder contains all the files which you see on your desktop. You can change the location of this folder if you want to, and the contents will move automatically to the new location as well.
gl: Este cartafol contén todos os ficheiros que pode ver no seu escritorio. Pode cambiar a localización deste cartafol se o quere, e o contido será automaticamente movido ao novo lugar.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Documents path:
gl: Ruta dos documentos:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KUrlRequester, kcfg_documentsLocation)
en: This folder will be used by default to load or save documents from or to.
gl: Este cartafol usarase de maneira predeterminada para cargar ou gardar documentos.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Downloads path:
gl: Ruta das descargas:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KUrlRequester, kcfg_downloadsLocation)
en: This folder will be used by default to save your downloaded items.
gl: Este cartafol usarase de maneira predeterminada para gardar o elementos descargados.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Videos path:
gl: Ruta dos vídeos:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KUrlRequester, kcfg_videosLocation)
en: This folder will be used by default to load or save movies from or to.
gl: Este cartafol usarase de maneira predeterminada para cargar ou gardar filmes recibidos ou enviados.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Pictures path:
gl: Ruta das imaxes:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KUrlRequester, kcfg_picturesLocation)
en: This folder will be used by default to load or save pictures from or to.
gl: Este cartafol usarase de maneira predeterminada para cargar ou gardar imaxes recibidas ou enviadas.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Music path:
gl: Ruta da música:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KUrlRequester, kcfg_musicLocation)
en: This folder will be used by default to load or save music from or to.
gl: Este cartafol usarase de maneira predeterminada para cargar ou gardar música.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8)
en: Public path:
gl: Ruta do público:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KUrlRequester, kcfg_publicLocation)
en: This folder will be used by default to load or save public shares from or to.
gl: Este cartafol usarase de maneira predeterminada para cargar ou gardar as comparticións públicas.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_9)
en: Templates path:
gl: Ruta dos modelos:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KUrlRequester, kcfg_templatesLocation)
en: This folder will be used by default to load or save templates from or to.
gl: Este cartafol usarase de maneira predeterminada para cargar ou gardar modelos.
