plasma-desktop - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: General
gl: Xeral

en: Display style:
gl: Estilo visual:

[ctx: @info:placeholder Make this translation as short as possible]
en: No flag available
gl: Sen bandeira

en: Layouts:
gl: Disposicións:

en: Configure…
gl: Configurar…
