plasma_applet_showdesktop - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Minimize All Applet Active Indicator
gl: Indicador activo de miniaplicación de minimizar todo

[ctx: @action:button shown as tooltip and @action:inmenu]
en: Restore Windows
gl: Restaurar as xanelas

[ctx: @action:button shown as tooltip and @action:inmenu]
en: Minimize All Windows
gl: Minimizar todas as xanelas

[ctx: @info:tooltip shown as subtitle]
en: Restores the previously minimized windows
gl: Restaura as xanelas minimizadas previamente.

[ctx: @info:tooltip shown as subtitle]
en: Shows the Desktop by minimizing all windows
gl: Minimiza todas as xanelas para amosar o escritorio.

[ctx: @action:button]
en: Peek at Desktop
gl: Ollar o escritorio

[ctx: @action:button]
en: Stop Peeking at Desktop
gl: Deixar de ollar o escritorio

[ctx: @info:tooltip]
en: Moves windows back to their original positions
gl: Devolve as xanelas á súa posición orixinal.

[ctx: @info:tooltip]
en: Temporarily shows the desktop by moving windows away
gl: Aparta as xanelas para amosar temporalmente o escritorio.
