joystick - en to he translation catalogue (42 entries)

en: Calibration
he: כיול

en: Next
he: הבא

en: Please wait a moment to calculate the precision
he: המתן רגע לחישוב הרגישות

en: (usually X)
he: (בד"כ X)

en: (usually Y)
he: (בד"כ Y)

en: <qt>Calibration is about to check the value range your device delivers.<br /><br />Please move <b>axis %1 %2</b> on your device to the <b>minimum</b> position.<br /><br />Press any button on the device or click on the 'Next' button to continue with the next step.</qt>
he: <qt>תהליך הכיול עומד לבדוק את טווח הערכים שהמכשיר שלך שולח. <br /> <br /> הזז את <b>ציר %1 %2</b> במכשירך למיקום <b>המינימלי.</b> <br /> <br /> הקש על מקש כלשהו במכשירך והקש על "הבא" כדי להמשיך לשלב הבא.</qt>

en: <qt>Calibration is about to check the value range your device delivers.<br /><br />Please move <b>axis %1 %2</b> on your device to the <b>center</b> position.<br /><br />Press any button on the device or click on the 'Next' button to continue with the next step.</qt>
he: <qt>תהליך הכיול עומד לבדוק את טווח הערכים שהמכשיר שלך שולח.<br /> <br />  הזז את <b>ציר %1 %2</b> במכשירך  <b>למרכז.</b> <br /> <br />  הקש על מקש כלשהו במכשירך והקש על "הבא" כדי להמשיך לשלב הבא.</qt>

en: <qt>Calibration is about to check the value range your device delivers.<br /><br />Please move <b>axis %1 %2</b> on your device to the <b>maximum</b> position.<br /><br />Press any button on the device or click on the 'Next' button to continue with the next step.</qt>
he: <qt>תהליך הכיול עומד לבדוק את טווח הערכים שהמכשיר שלך שולח. <br /> <br />  הזז את <b>ציר %1 %2</b> במכשירך למיקום <b>המקסימלי.</b> <br /> <br />  הקש על מקש כלשהו במכשירך והקש על "הבא" כדי להמשיך לשלב הבא.</qt>

en: Communication Error
he: שגיאת תקשורת

en: You have successfully calibrated your device
he: המכשיר כויל בהצלחה

en: Calibration Success
he: הכיול עבר בהצלחה

en: Value Axis %1: %2
he: ערך ציר: %2:%1

en: The given device %1 could not be opened: %2
he: לא יכול לפתוח את ההתקן הנתון %2: %1

en: The given device %1 is not a joystick.
he: ההתקן הנתון %1 הוא לא ג'ויסטיק.

en: Could not get kernel driver version for joystick device %1: %2
he: לא יכול להגיש את ההתקן של הליבה עבוד התקן ג'ויסטיק %1: %2

en: The current running kernel driver version (%1.%2.%3) is not the one this module was compiled for (%4.%5.%6).
he: גרסת הדרייבר של הקרנל הנוכחי (%1.%2.%3) הוא לא זה שעבורו מודול זה הודר (%4.%5.%6).

en: Could not get number of buttons for joystick device %1: %2
he: אין אפשרות לקבל את מספר הכפתורים עבור התקן הג'ויסטיק %1: %2

en: Could not get number of axes for joystick device %1: %2
he: אין אפשרות לקבל את מספר הצירים עבור התקן הג'ויסטיק %1: %2

en: Could not get calibration values for joystick device %1: %2
he: אין אפשרות לקבל את ערך הכיול עבור התקן הג'ויסטיק %1: %2

en: Could not restore calibration values for joystick device %1: %2
he: אין אפשרות לשחזר את ערך הכיול עבור התקן הג'ויסטיק %1: %2

en: Could not initialize calibration values for joystick device %1: %2
he: אין אפשרות לאתחל את ערכי הכיול עבור התקן הג'ויסטיק %1: %2

en: Could not apply calibration values for joystick device %1: %2
he: אין אפשרות ליישם את ערכי הכיול עבור התקן הג'ויסטיק %1: %2

en: internal error - code %1 unknown
he: שגיאה פנימית - קוד %1 לא ידוע

en: KDE Joystick Control Module
he: מודול מרכז בקרה לבקרת ג'ויסטיק

en: KDE System Settings Module to test Joysticks
he: מודול הגדרות המערכת של KDE לבדיקת ג'ויסטיקים

en: (c) 2004, Martin Koller
he: כל הזכויות שמורות 2004, Martin Koller

en: <h1>Joystick</h1>This module helps to check if your joystick is working correctly.<br />If it delivers wrong values for the axes, you can try to solve this with the calibration.<br />This module tries to find all available joystick devices by checking /dev/js[0-4] and /dev/input/js[0-4]<br />If you have another device file, enter it in the combobox.<br />The Buttons list shows the state of the buttons on your joystick, the Axes list shows the current value for all axes.<br />NOTE: the current Linux device driver (Kernel 2.4, 2.6) can only autodetect<ul><li>2-axis, 4-button joystick</li><li>3-axis, 4-button joystick</li><li>4-axis, 4-button joystick</li><li>Saitek Cyborg 'digital' joysticks</li></ul>(For details you can check your Linux source/Documentation/input/joystick.txt)
he: <h1>ג'ויסטיק</h1> מודול זה עוזר לבדוק אם הג'ויסטיק שלך עובד כראוי. <br /> אם הוא מחזיר ערכים לא נכונים עבור הצירים באפשרותך לפתור זאת באמצעות הכיול. <br /> מודול זה מנסה למצוא את כל הג'ויסטיקים הזמינים באמצעות בדיקת ‪/dev/js[0-4]‬‎ וגם ‪/dev/input/js[0-4]‬ <br /> אם יש לך קובץ נוסף, הכנס אותו בתיבת הבחירה. <br /> רשימת הכפתורים מראה את מצב הכפתורים בג'ויסטיק  שלך. רשימת הצירים מראה את הערך הנוכחי של כל הצירים. <br />הערה: מנהל ההתקנים הנוכחי של לינוקס (קרנל 2.4 ו־2.6) יכול לזהות אוטומטית רק  <ul> <li>ג'ויסטיק בעל 4 כפתורים ו2 צירים</li> <li>ג'ויסטיק בעל 4 כפתורים ו3 צירים</li> <li>ג'ויסטיק בעל 4 כפתורים ו4 צירים</li> <li>Saitek Cyborg 'digital' joysticks</li> </ul> (לפרטים נוספים בדוק ב־source/Documentation/input/joystick.txt בקוד המקור של Linux)

en: Device:
he: התקן:

[ctx: Cue for deflection of the stick]
en: Position:
he: מיקום:

en: Show trace
he: הצג מסלול

en: PRESSED
he: לחוץ

en: Buttons:
he: כפתורים:

en: State
he: מצב

en: Axes:
he: צירים:

en: Value
he: ערך

en: Calibrate
he: כייל

en: No joystick device automatically found on this computer.<br />Checks were done in /dev/js[0-4] and /dev/input/js[0-4]<br />If you know that there is one attached, please enter the correct device file.
he: לא נמצא אף ג'ויסטיק באופן אוטומטי במחשב זה.
    בדיקות נעשו ב־‪/dev/js[0-4]‬  וב־‪/dev/input/js[0-4]‬
    . אם אתה יודע שיש אחד מחובר, הכנס את קובץ ההתקן המתאים.

en: The given device name is invalid (does not contain /dev).
    Please select a device from the list or
    enter a device file, like /dev/js0.
he: שם ההתקן אינו חוקי (לא מכיל /dev).
    בחר התקן מהרשימה או
    הכנס קובץ התקן, כגון ‎/dev/js.

en: Unknown Device
he: התקן לא מוכר

en: Device Error
he: שגיאת התקן

en: <qt>Calibration is about to check the precision.<br /><br /><b>Please move all axes to their center position and then do not touch the joystick anymore.</b><br /><br />Click OK to start the calibration.</qt>
he: <qt>תהליך הכיול עומד לבדוק את הדיוק. <br /> <br /> <b>הזז את כל הצירים למרכז ואל תיגע בג'ויסטיק יותר.</b> <br /> <br />לחץ אישור כדי להתחיל בכיול.</qt>

en: Restored all calibration values for joystick device %1.
he: שוחזרו כל ערכי הכיול עבור התקן הג'ויסטיק %1.
