kcm_activities5 - en to he translation catalogue (14 entries)

en: Activities
he: פעילויות

[ctx: @title:window]
en: Delete Activity
he: מחק פעילות

en: Are you sure you want to delete '%1'?
he: למחוק את '%1'?

en: Error loading the QML files. Check your installation.
    Missing %1
he: נכשל בטעינת קובצי QML. בדוק את ההתקנה.
    %1 חסר

en: General
he: כללי

[ctx: @title:window]
en: Create a New Activity
he: צור פעילות חדשה

[ctx: @title:window]
en: Activity Settings
he: הגדרות פעילות

[ctx: @action:button]
en: Create
he: צור

en: Name:
he: שם:

en: Description:
he: תיאור:

en: Switching
he: החלף

en: Activity switching
he: החלפת פעילות

[ctx: @action]
en: Walk through activities
he: עבור בין פעילויות

[ctx: @action]
en: Walk through activities (Reverse)
he: עבור בין פעילויות (בסדר הפוך)
