plasma-desktop - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Automatic
he: אוטומטי

en: No touchscreens found
he: לא נמצאו מסכי מגע

en: Connect an external touchscreen
he: חיבור מסך מגע חיצוני

[ctx: @label:listbox The device we are configuring]
en: Device:
he: התקן:

en: Enabled:
he: פעיל:

en: Target display:
he: תצוגת יעד:
