plasma-desktop - en to he translation catalogue (5 entries)

en: General
he: כללי

en: Display style:
he: סגנון תצוגה:

[ctx: @info:placeholder Make this translation as short as possible]
en: No flag available
he: אין דגל זמין

en: Layouts:
he: פריסות:

en: Configure…
he: הגדרה…
