plasmaactivitymanager - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Used some time ago
he: היה בשימוש בעבר

en: Used more than a year ago
he: היה בשימוש לפני למעלה משנה

[ctx: amount in months]
en: Used a month ago | Used %1 months ago
he[0]: היה בשימוש לפני חודש
he[1]: היה בשימוש לפני חודשיים
he[2]: היה בשימוש לפני %1 חודשים
he[3]: היה בשימוש לפני %1 חודשים

[ctx: amount in days]
en: Used a day ago | Used %1 days ago
he[0]: היה בשימוש אתמול
he[1]: היה בשימוש לפני יומיים
he[2]: היה בשימוש לפני %1 ימים
he[3]: היה בשימוש לפני %1 ימים

[ctx: amount in hours]
en: Used an hour ago | Used %1 hours ago
he[0]: היה בשימוש לפני שעה
he[1]: היה בשימוש לפני שעתיים
he[2]: היה בשימוש לפני %1 שעות
he[3]: היה בשימוש לפני %1 שעות

[ctx: amount in minutes]
en: Used a minute ago | Used %1 minutes ago
he[0]: היה בשימוש לפני דקה
he[1]: היה בשימוש לפני שתי דקות
he[2]: היה בשימוש לפני %1 דקות
he[3]: היה בשימוש לפני %1 דקות

en: Used a moment ago
he: היה בשימוש לא מזמן

en: Walk through activities
he: מעבר בין פעילויות

en: Walk through activities (Reverse)
he: מעבר (אחורה) בין פעילויות
