kcm_solid_actions - en to he translation catalogue (39 entries)

en: Editing Action '%1'
he: עריכת הפעולה ‚%1’

en: It appears that the action name, command, icon or condition are not valid.
    Therefore, changes will not be applied.
he: ככל הנראה שם הפעולה, הפקודה, הסמל או התנאי אינם קיימים.
    לכן השינויים לא יחולו.

en: Invalid action
he: פעולה שגויה

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, GbParameter)
en: Edit Parameter
he: עריכת משתנה

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, LblParameterType)
en: Parameter type:
he: סוג משתנה:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, CbParameterType)
en: Property Match
he: התאמה של מאפיינים

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, CbParameterType)
en: Content Conjunction
he: צומת של תוכן

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, CbParameterType)
en: Content Disjunction
he: פיצול של תוכן

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, CbParameterType)
en: Device Interface Match
he: התאמה של מזהה התקן

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, LblDeviceType)
en: Device type:
he: סוג התקן:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, LblValueName)
en: Value name:
he: שם ערך:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, CbValueMatch)
en: Equals
he: שווה

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, CbValueMatch)
en: Contains
he: מכיל

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, PbParameterReset)
en: Reset Parameter
he: איפוס משתנה

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, PbParameterSave)
en: Save Parameter Changes
he: שמירת השינויים למשתנה

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KIconButton, IbActionIcon)
en: Action icon, click to change it
he: סמל פעולה, לחיצה לשינוי

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, LeActionFriendlyName)
en: Action name
he: שם פעולה

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TlActionCommand)
en: Command:
he: פקודה

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KUrlRequester, LeActionCommand)
en: Command that will trigger the action
    This can include any or all of the following case insensitive expands:
    
    %f: The mountpoint for the device - Storage Access devices only
    %d: Path to the device node - Block devices only
    %i: The identifier of the device
he: הפקודה שתפעיל את הפעולה
    יכולה להכיל את אחת מההרחבות הבאות:
    
    %f: מיקום העיגון של ההתקן - התקני גישה לאחסון בלבד
    %d: הנתיב של ה־device node - התקני אחסון בלוק בלבד
    %i: המזהה של ההתקן

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TlPredicateTree)
en: Devices must match the following parameters for this action:
he: ההתקנים חייבות לענות על המשתנים הבאים של הפעולה הזאת:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, LblActionName)
en: Action name:
he: שם הפעולה:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, LeActionName)
en: Enter the name for your new action
he: נא למלא שם לפעולה החדשה

en: Solid Action Desktop File Generator
he: מייצר קובץ Desktop של פעולות Solid

en: Tool to automatically generate Desktop Files from Solid DeviceInterface classes for translation
he: כלי ליצירה אוטומטית של קובצי Desktop עבור מחלקות DeviceInterface של Solid לתרגום

en: (c) 2009, Ben Cooksley
he: (c) 2009, בן קוקסלי

en: Ben Cooksley
he: בן קוקסלי

en: Maintainer
he: מתחזק

en: The device must be of the type %1
he: ההתקן חייב להיות מסוג %1

en: Any of the contained properties must match
he: כל אחד מהמאפיינים המוכלים חייב להיות תואם

en: All of the contained properties must match
he: כל המאפיינים המוכלים חייבים להיות תואמים

en: The device property %1 must equal %2
he: המאפיין %1 של ההתקן %2 חייב להיות %2

en: The device property %1 must contain %2
he: המאפיין %1 של ההתקן %2 חייב להכיל %2

en: It appears that the predicate for this action is not valid.
he: נראה שהפרדיקט לפעילות זו לא תקין.

en: Error Parsing Device Conditions
he: שגיאה בעת פיענוח תנאי ההתקנים

en: No Action Selected
he: לא נבחרה פעולה

en: Cannot be deleted
he: לא יכול להימחק

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, PbDeleteAction)
en: Remove
he: הסרה

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, PbEditAction)
en: Edit…
he: עריכה…

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, PbAddAction)
en: Add…
he: הוספה…
