plasma-desktop - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Available Plugins
hi: उपलब्ध प्लगइन्स

en: Enable or disable plugins (used in KRunner, Application Launcher, and the Overview effect)
hi: प्लगइन सक्षम या अक्षम करें (के-रनर, अनुप्रयोग चालक और अवलोकन प्रभाव में प्रयुक्त)

[ctx: @action:button]
en: View File
hi: फ़ाइल देखें

[ctx: @action:button]
en: View Script
hi: स्क्रिप्ट देखें

[ctx: @action:button]
en: View %1
hi: %1देखें
