plasma_applet_trash - en to hi translation catalogue (8 entries)

[ctx: a verb]
en: Open
hi: खोलें

[ctx: a verb]
en: Empty
hi: खाली है

en: Trash Settings…
hi: कूडेदान का विन्यास...

en: Trash
    Empty
hi: कूडा
    खाली है

en: Trash
    One item | Trash
     %1 items
hi[0]: कूडा
    एक वस्तु
hi[1]: कूडा
    %1 वस्तुएँ

en: Trash
hi: कूड़ा

en: Empty
hi: खाली है

en: One item | %1 items
hi[0]: एक वस्तु
hi[1]: %1 वस्तुएँ
