plasma-desktop - en to hi translation catalogue (10 entries)

en: Emoji Selector
hi: इमोजी चयनक

en: (C) 2019 Aleix Pol i Gonzalez
hi: (C) २०१९ एलिक्स पॉल गोंज़ालेज़

en: Replace an existing instance
hi: एक वर्तमान चलित अनुप्रयोग को प्रतिस्थापित करें

en: Search
hi: खोजें

en: Clear History
hi: इतिहास साफ करें

en: %1 copied to the clipboard
hi: %1 की नक़ल क्लिपबोर्ड पर की गइ

en: No recent Emojis
hi: कोई हालिया इमोजी नहीं

en: Recent
hi: हालिया

en: All
hi: सभी

en: Categories
hi: श्रेणियाँ
