plasma-desktop - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: Appearance
hi: दिखावट

en: Icon:
hi: प्रतीक :

en: Show the current activity icon
hi: वर्तामान गतिविधि प्रतीक दिखाएँ

en: Show the generic activity icon
hi: सामान्य गतिविधि प्रतीक दिखाएं

en: Title:
hi: शीर्षक :

en: Show the current activity name
hi: वर्तामान गतिविधि का नाम दिखाएँ

en: Show Activity Manager
hi: गतिविधि प्रबंधक दिखाएं

en: Click to show the activity manager
hi: गतिविधि प्रबंधक दिखाने के लिए क्लिक करें
