joystick - en to hne translation catalogue (35 entries)

en: Calibration
hne: केलिब्रेसन

en: Next
hne: अगला

en: Please wait a moment to calculate the precision
hne: सूक्छ्मता के गनना करे बर किरपा करके, छन भर अगोरव

en: (usually X)
hne: (आमतौर मं X)

en: (usually Y)
hne: (आमतौर मं Y)

en: Communication Error
hne: संचारन गलती

en: You have successfully calibrated your device
hne: आप मन अपन उपकरन ल सफलता से कैलिब्रेट कर ले हो

en: Calibration Success
hne: कैलिब्रेसन सफल

en: Value Axis %1: %2
hne: अक्छ मूल्य %1: %2

en: The given device %1 could not be opened: %2
hne: दे गे उपकरन %1  खोले नइ जा सकिस: %2

en: The given device %1 is not a joystick.
hne: दे गे उपकरन %1 जायस्टिक नइ हे.

en: Could not get kernel driver version for joystick device %1: %2
hne: जायस्टिक उपकरन %1: बर कर्नेल ड्राइवर संस्करन प्राप्त नइ कर सकिस %2

en: The current running kernel driver version (%1.%2.%3) is not the one this module was compiled for (%4.%5.%6).
hne: अभी चलत कर्नेल ड्राइवर संस्करन हे (%1.%2.%3) जऊन ह ओ नइ हे जऊन कि  (%4.%5.%6) के लिए कम्पाइल्ड हे.

en: Could not get number of buttons for joystick device %1: %2
hne: जायस्टिक उपकरन %1 बर बटन मन के संख्या प्राप्त नइ कर सकिस: %2

en: Could not get number of axes for joystick device %1: %2
hne: जायस्टिक उपकरन %1 बर अक्छ मन के संख्या प्राप्त नइ कर सकिस: %2

en: Could not get calibration values for joystick device %1: %2
hne: जायस्टिक उपकरन %1 बर कैलिब्रेसम मान नइ मिलिस: %2

en: Could not restore calibration values for joystick device %1: %2
hne: जायस्टिक उपकरन %1 बर कैलिब्रेसम मान पुनर्स्थापित नइ कर सकिस: %2

en: Could not initialize calibration values for joystick device %1: %2
hne: जायस्टिक उपकरन %1 बर कैलिब्रेसम मान चालू नइ कर सकिस: %2

en: Could not apply calibration values for joystick device %1: %2
hne: जायस्टिक उपकरन %1 बर कैलिब्रेसम मान लागू नइ कर सकिस: %2

en: internal error - code %1 unknown
hne: अंदर के गलती - कोड %1 अग्यात

en: KDE Joystick Control Module
hne: केडीई जायस्टिक नियंत्रन माड्यूल

en: (c) 2004, Martin Koller
hne: (c) 2004, मार्टिन कोलर

en: Device:
hne: उपकरनः

[ctx: Cue for deflection of the stick]
en: Position:
hne: स्थितिः

en: Show trace
hne: ट्रेस देखाव

en: PRESSED
hne: दबाया

en: Buttons:
hne: बटन्स:

en: State
hne: स्थिति

en: Axes:
hne: अक्छः

en: Value
hne: मान

en: Calibrate
hne: कैलिब्रेट

en: The given device name is invalid (does not contain /dev).
    Please select a device from the list or
    enter a device file, like /dev/js0.
hne: दे गे नाम अवैध हे (ये मां /dev नइ हे).
    किरपा करके, सूची मं से उपकरन चुनव या फिर
    भरव उपकरन, जइसन कि-  /dev/js0.

en: Unknown Device
hne: अग्यात उपकरन

en: Device Error
hne: उपकरन गलती

en: Restored all calibration values for joystick device %1.
hne: जायस्टिक उपकरन %1 बर सब्बो कैलिब्रेसन मूल्य मन ल बहाल करिस.
