knetattach - en to hne translation catalogue (28 entries)

en: Enter a name for this <i>WebFolder</i> as well as a server address, port and folder path to use and press the <b>Save & Connect</b> button.
hne: <i>वेब फोल्डर</i> बर अउ सर्वर पता, पोर्ट अउ फोल्डर रस्ता जऊन ल उपयोग करना हे, एक नाम भरव अउ <b>सहेजव अउ कनेक्ट</b> बटन दबाव.

en: Enter a name for this <i>Secure shell connection</i> as well as a server address, port and folder path to use and press the <b>Save & Connect</b> button.
hne: <i>सुरक्छित सेल कनेक्सन</i> बर अउ सर्वर पता, पोर्ट अउ फोल्डर रस्ता जऊन ल उपयोग करना हे, एक नाम भरव अउ <b>सहेजव अउ कनेक्ट</b> बटन दबाव.

en: Enter a name for this <i>File Transfer Protocol connection</i> as well as a server address and folder path to use and press the <b>Save & Connect</b> button.
hne: <i>फाइल ट्रांसफर प्रोटोकाल कनेक्सन</i> बर अउ सर्वर पता, अउ फोल्डर रस्ता जऊन ल उपयोग करना हे, एक नाम भरव अउ <b>सहेजव अउ कनेक्ट</b> बटन दबाव.

en: Enter a name for this <i>Microsoft Windows network drive</i> as well as a server address and folder path to use and press the <b>Save & Connect</b> button.
hne: <i>माइक्रोसाफ्ट विंडोज नेटवर्क ड्राइव</i> बर अउ सर्वर पता, फोल्डर रस्ता जऊन ल उपयोग करना हे, एक नाम भरव अउ <b>सहेजव अउ कनेक्ट</b> बटन दबाव.

en: Unable to connect to server.  Please check your settings and try again.
hne: सर्वर से कनेक्ट होए मं अक्छम. किरपा करके, सेटिंग जांचवअउ फिर से कोसिस करव.

en: Save && C&onnect
hne: सहेजव && कनेक्ट करव (&o)

en: C&onnect
hne: कनेक्ट (&o)

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWizard, KNetAttach)
en: Network Folder Wizard
hne: नेटवर्क फोल्डर विजार्ड

note: i18n: ectx: property (title), widget (QWizardPage, _folderType)
en: Add Network Folder
hne: नेटवर्क फोल्डर जोड़व

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2)
en: Select the type of network folder you wish to connect to and press the Next button.
hne: वह नेटवर्क फोल्डर किसम चुनव जेखर से आप मन जुड़ना चाहथो, फिर अगला बटन दबाव.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, _recent)
en: &Recent connection:
hne: हाल ही के कनेक्सन: (&R)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, _webfolder)
en: &WebFolder (webdav)
hne: वेब-फोल्डर (वेब-डीएवी) (&W)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, _fish)
en: &Secure shell (ssh)
hne: सुरक्छित सैल (एसएसएच) (&S)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, _ftp)
en: FT&P
hne: एफटीपी (&P)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, _smb)
en: &Microsoft® Windows® network drive
hne: माइक्रोसाफ्ट® विंडोज® नेटवर्क ड्राइव (&M)

note: i18n: ectx: property (title), widget (QWizardPage, _folderParameters)
en: Network Folder Information
hne: नेटवर्क फोल्डर जानकारी

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4_2)
en: &Name:
hne: नाम: (&N)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, _userText)
en: &User:
hne: कमइया: (&U)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Se&rver:
hne: सर्वर: (&r)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, _portText)
en: &Port:
hne: पोर्टः (&P)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: &Folder:
hne: फ़ोल्डर: (&F)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, _encodingText)
en: Encoding:
hne: एनकोडिंग:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, _createIcon)
en: Cr&eate an icon for this remote folder
hne: ये रिमोट फोल्डर बर चिनहा बनाव (&e)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, _useEncryption)
en: &Use encryption
hne: एनक्रिप्सन उपयोग करव (&U)

en: KDE Network Wizard
hne: केडीई नेटवर्क विजार्ड

en: (c) 2004 George Staikos
hne: (c) 2004 जार्ज स्टायकास

en: George Staikos
hne: जार्ज स्टायकास

en: Primary author and maintainer
hne: प्राथमिक लेखक अउ मेंटेनर
