kcmkonq 0 - en to hr translation catalogue (17 entries)

en: Desktop
hr: Radna površina

en: Documents
hr: Dokumenti

en: Downloads
hr: Skinute datoteke

en: Music
hr: Glazba

en: Pictures
hr: Slike

en: <h1>Paths</h1>
    This module allows you to choose where in the filesystem the files on your desktop should be stored.
    Use the "Whats This?" (Shift+F1) to get help on specific options.
hr: <h1>Putanje</h1>
    Ovaj modul vam omogućava da odaberete gdje na datotečnom sustavu su smještene datoteke s vaše radne površine.
    Koristite 'Što je ovo?' (tipkama Shift+F1) za dodatne informacije.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_1)
en: Desktop path:
hr: Putanja radne površine:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KUrlRequester, kcfg_desktopLocation)
en: This folder contains all the files which you see on your desktop. You can change the location of this folder if you want to, and the contents will move automatically to the new location as well.
hr: Ovaj direktorij sadrži sve datoteke koje vidite na radnoj površini. Možete promijeniti lokaciju ovog direktorija ako želite, i njegov sadržaj će se automatski premjestiti na  novu lokaciju.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Documents path:
hr: Putanja dokumenata:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KUrlRequester, kcfg_documentsLocation)
en: This folder will be used by default to load or save documents from or to.
hr: Ovaj direktorij će biti korišten kao uobičajeni za čuvanje dokumenata.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Downloads path:
hr: Putanja skinutih datoteka:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KUrlRequester, kcfg_downloadsLocation)
en: This folder will be used by default to save your downloaded items.
hr: Ovaj direktorij će biti korišten kao uobičajeni za čuvanje skinutih datoteka.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KUrlRequester, kcfg_videosLocation)
en: This folder will be used by default to load or save movies from or to.
hr: Ovaj direktorij će biti korišten kao uobičajeni za čuvanje filmova.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Pictures path:
hr: Putanja slika:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KUrlRequester, kcfg_picturesLocation)
en: This folder will be used by default to load or save pictures from or to.
hr: Ovaj direktorij će biti korišten kao uobičajeni za čuvanje slika.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Music path:
hr: Putanja glazbe:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KUrlRequester, kcfg_musicLocation)
en: This folder will be used by default to load or save music from or to.
hr: Ovaj direktorij će biti korišten kao uobičajeni za čuvanje glazbe.
