kcmkclock - en to hsb translation catalogue (10 entries)

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KDatePicker, cal)
en: Here you can change the system date's day of the month, month and year.
hsb: Tu móžeće systemowy datum změnić.

en: Here you can change the system time. Click into the hours, minutes or seconds field to change the relevant value, either using the up and down buttons to the right or by entering a new value.
hsb: Tu móžeće systemowy čas nastajić. Klikńće na pola za hodźiny, mjeńšiny abo sekundy, zo byšće wotpowědnu hódnotu změnili, pak z kneflomaj za "horje" abo "dele" abo přez zapodaće noweje hódnoty.

en: Unable to contact time server: %1.
hsb: Njemóžu so z časowym serwerom zwjazać: %1.

en: Can not set date.
hsb: Njemóžu datum změnić.

en: Error setting new time zone.
hsb: Zmylk při nastajenju noweho časoweho pasa!

en: Time zone Error
hsb: Zmylk časoweho pasa

en: KDE Clock Control Module
hsb: KDE-modul za časnik

en: Original author
hsb: Prěnjotny awtor

en: Current Maintainer
hsb: Tuchwilny zastaraćel

en: Added NTP support
hsb: Podpěra za NTP dodata
