desktop_kdebase - en to hsb translation catalogue (20 entries)

en: Appearance
hsb: Napohlad

en: Behavior
hsb: Zadźerženje

en: General:
hsb: Powšitkownje:

en: Mark applications that play audio
hsb: Aplikacije, kiž awdijo wothrawaja, markěrować

en: Maximum columns:
hsb: Maksimalna ličba stołpikow:

en: Maximum rows:
hsb: Maksimalna ličba linkow:

en: Group:
hsb: Skupina:

en: Do not group
hsb: Nic skupinkować

en: By program name
hsb: Po mjenje programa

en: Clicking grouped task:
hsb: Kliknjenje na skupinkowany nadawk:

[ctx: Completes the sentence 'Clicking grouped task cycles through tasks']
en: Cycles through tasks
hsb: Cyklisce po nadawkach chodźi

[ctx: Completes the sentence 'Clicking grouped task shows textual list']
en: Shows textual list
hsb: Pokazuje tekstowu lisćinu

en: Group only when the Task Manager is full
hsb: Jenož skupinkować, hdyž je pas nadawkow połny

en: Sort:
hsb: Sortěrowanje:

en: Do not sort
hsb: Nic sortěrować

en: Manually
hsb: Manuelnje

en: Alphabetically
hsb: Alfabetisce

en: By desktop
hsb: Po dźěłowych powjerchach

en: By activity
hsb: Po aktiwnosći

en: Show only tasks:
hsb: Jenož nadawki pokazać:
