desktop_kdebase - en to hsb translation catalogue (8 entries)

en: Icons
hsb: piktogramy

en: File types:
hsb: Datajowe družiny:

en: &Refresh Desktop
hsb: &Dźěłowy powjerch aktualizować

en: &Refresh View
hsb: &Napohlad aktualizować

en: &Open
hsb: W&očinić

en: &Move to Trash
hsb: &Do papjernika přesunyć

en: &Paste
hsb: &Zasunyć

en: &Properties
hsb: &Swójstwa
