KDE 4.2 - en to hu translation catalogue (8 entries)

[ctx: a verb]
en: Open
hu: Megnyitás

[ctx: a verb]
en: Empty
hu: Üres

en: Trash Settings…
hu: A Kuka beállításai…

en: Trash
    Empty
hu: Kuka
    üres

en: Trash
    One item | Trash
     %1 items
hu[0]: Kuka
    Egy elem
hu[1]: Kuka
     %1 elem

en: Trash
hu: Kuka

en: Empty
hu: Üres

en: One item | %1 items
hu[0]: Egy elem
hu[1]:  %1 elem
