plasma-desktop - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: Configure…
hu: Beállítások…

en: Show Alternatives…
hu: Alternatívák megjelenítése…

en: Spacer width
hu: Elválasztó szélessége

[ctx: @option:check Whether to allow a spacer widget to fill available space]
en: Flexible size
hu: Rugalmas méret

en: Open Panel configuration ui
hu: Panelbeállító felület megnyitása

en: Add Widgets…
hu: Elemek hozzáadása…
