plasma-desktop - en to hu translation catalogue (38 entries)

en: Other…
hu: Egyéb…

en: Select default archive manager
hu: Válassza ki az alapértelmezett archívumkezelőt

en: Select default browser
hu: Válassza ki az alapértelmezett böngészőt

en: Select default e-mail client
hu: Válassza ki az alapértelmezett e-mail klienst

en: Select default file manager
hu: Válassza ki az alapértelmezett fájlkezelőt

en: Select default map
hu: Válassza ki az alapértelmezett térképet

en: Select default image viewer
hu: Válassza ki az alapértelmezett képmegjelenítőt

en: Select default music player
hu: Válassza ki az alapértelmezett zenelejátszót

en: Select default PDF viewer
hu: Válassza ki az alapértelmezett PDF-megjelenítőt

en: Select default dialer application
hu: Válassza ki az alapértelmezett tárcsázó alkalmazást

en: Select default terminal emulator
hu: Válassza ki az alapértelmezett terminálemulátort

en: Select default text editor
hu: Válassza ki az alapértelmezett szövegszerkesztőt

en: Select default video player
hu: Válassza ki az alapértelmezett videólejátszót

en: Details
hu: Részletek

en: This application can also open these file types:
hu: Ez az alkalmazás az alábbi fájltípusokat is meg tudja nyitni:

[ctx: @label %1 is a MIME type and %2 is an application name]
en: %1 (Currently opens in %2)
hu: %1 (jelenleg a(z) %2 nyitja meg)

[ctx: @action:button %1 is an application name]
en: Open All in %1
hu: Összes megnyitása ezzel: %1

en: This application does not advertise support for the following file types, but may be able to open them anyway:
hu: Ez az alkalmazás nem közöl információkt a következő fájltípusok támogatásáról, de lehet, hogy mégis meg tudja nyitni azokat:

[ctx: @action:button]
en: Force All to Open in %1
hu: Összes megnyitásának kényszerítése ezzel: %1

en: Configure Manually…
hu: Beállítás kézzel…

en: ’%1’ seems to not support the following mimetypes associated with this kind of application: %2
hu: A(z) „%1” úgy tűnik, hogy nem támogatja a következő MIME-típusokat, amiket az ilyen típusú alkalmazáshoz társítottak: %2

[ctx: @info:status]
en: This application may not be able to open all file types.
hu: Előfordulhat, hogy ez az alkalmazás nem képes megnyitni minden fájltípust.

[ctx: @action:button]
en: View Details
hu: Részletek

en: Web browser:
hu: Webböngésző:

en: Email client:
hu: E-mail kliens:

[ctx: Default phone app]
en: Phone Numbers:
hu: Telefonszámok:

[ctx: Multimedia related application’s category’s name]
en: Multimedia
hu: Multimédia

en: Image viewer:
hu: Képmegjelenítő:

en: Music player:
hu: Zenelejátszó:

en: Video player:
hu: Videólejátszó:

[ctx: Documents related application’s category’s name]
en: Documents
hu: Dokumentumok

en: Text editor:
hu: Szövegszerkesztő:

en: PDF viewer:
hu: PDF-megjelenítő:

[ctx: Utilities related application’s category’s name]
en: Utilities
hu: Segédprogramok

en: File manager:
hu: Fájlkezelő:

en: Terminal emulator:
hu: Terminálemulátor:

en: Archive manager:
hu: Archívumkezelő:

[ctx: Map related application’s category’s name]
en: Map:
hu: Térkép:
