KDE 4.1 - en to hu translation catalogue (17 entries)

[ctx: @label:textbox]
en: Desktop folder:
hu: Asztali mappa:

[ctx: @info:tooltip and accessible description]
en: This folder contains all the files you see on your desktop.
hu: Ez a mappa tartalmazza az asztalon látható összes fájlt.

[ctx: @label:textbox]
en: Documents folder:
hu: Dokumentumok mappa:

[ctx: @info:tooltip and accessible description]
en: This folder will be used by default to open or save documents.
hu: A dokumentumok megnyitásához és mentéséhez használt alapértelmezett mappa.

[ctx: @label:textbox]
en: Downloads folder:
hu: Letöltések mappa:

[ctx: @info:tooltip and accessible description]
en: This folder will be used by default to save your downloaded items.
hu: A letöltött elemek mentésére használt alapértelmezett mappa.

[ctx: @label:textbox]
en: Videos folder:
hu: Videók mappa:

[ctx: @info:tooltip and accessible description]
en: This folder will be used by default to open or save video files.
hu: A videofájlok megnyitásához és mentéséhez használt alapértelmezett mappa.

[ctx: @label:textbox]
en: Pictures folder:
hu: Képek mappa:

[ctx: @info:tooltip and accessible description]
en: This folder will be used by default to open or save image files.
hu: A képfájlok megnyitásához és mentéséhez használt alapértelmezett mappa.

[ctx: @label:textbox]
en: Music folder:
hu: Zene mappa:

[ctx: @info:tooltip and accessible description]
en: This folder will be used by default to open or save music files.
hu: A zenefájlok megnyitásához és mentéséhez használt alapértelmezett mappa.

[ctx: @label:textbox]
en: Public folder:
hu: Nyilvános mappa:

[ctx: @info:tooltip and accessible description]
en: This folder will be used by default for publicly-shared files when network sharing is enabled.
hu: Ez a mappa lesz a nyilvánosan megosztott fájlok alapértelmezett könyvtára a hálózati megosztás bekapcsolásakor.

[ctx: @label:textbox]
en: Templates folder:
hu: Sablonok mappa:

[ctx: @info:tooltip and accessible description]
en: This folder will be used by default to open or save file templates.
hu: A fájlsablonok megnyitásához és mentéséhez használt alapértelmezett mappa.

[ctx: @action:button]
en: Choose new location
hu: Válassza ki az új helyet
