plasma-desktop - en to hu translation catalogue (18 entries)

note: i18n: ectx: label, entry (keepHistoryFor), group (Plugin-org.kde.ActivityManager.Resources.Scoring)
en: How many months keep the activity history
hu: Hány hónapig tárolódjanak a tevékenységek előzményei

note: i18n: ectx: label, entry (whatToRemember), group (Plugin-org.kde.ActivityManager.Resources.Scoring)
en: Which data to keep in activity history
hu: Mely adatokat kell megőrizni a tevékenységi előzményekben

note: i18n: ectx: label, entry (allowedApplications), group (Plugin-org.kde.ActivityManager.Resources.Scoring)
en: List of Applications whose activity history to save
hu: Azon alkalmazások listája, amelyek tevékenységi előzményeit menteni kell

note: i18n: ectx: label, entry (blockedApplications), group (Plugin-org.kde.ActivityManager.Resources.Scoring)
en: List of Applications whose activity history not to save
hu: Azon alkalmazások listája, amelyek tevékenységi előzményeit nem kell menteni

[ctx: unlimited number of months]
en: Forever
hu: Örökre

en: Forget the last hour
hu: Az utolsó egy óra elfelejtése

en: Forget the last two hours
hu: Az utolsó két óra elfelejtése

en: Forget a day
hu: Egy nap elfelejtése

en: Forget everything
hu: Minden elfelejtése

[ctx: unit of time. months to keep the history]
en:  month |  months
hu[0]:  hónapig
hu[1]:  hónapig

note: i18n: ectx: property (text), widget (KMessageWidget, messageWidget)
en: Cleared the activity history.
hu: A tevékenységi előzmények törölve.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelKeepHistory)
en: Keep history:
hu: Előzmények megőrzése:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buttonClearRecentHistory)
en: Clear History
hu: Előzmények törlése

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioRememberAllApplications)
en: For a&ll applications
hu: Minden a&lkalmazáshoz

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioDontRememberApplications)
en: &Do not remember
hu: &Ne jegyezze meg

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioRememberSpecificApplications)
en: O&nly for specific applications:
hu: &Csak a megadott alkalmazásokhoz:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelRememberDocuments)
en: Remember opened documents:
hu: Megnyitott dokumentumok megjegyzése:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_blockedByDefault)
en: Exclude applications not on the list
hu: A listán nem szereplő alkalmazások kizárása
