plasma-desktop - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: General
hu: Általános

en: Display style:
hu: Nézetstílus:

[ctx: @info:placeholder Make this translation as short as possible]
en: No flag available
hu: Nincs zászló

en: Layouts:
hu: Kiosztások:

en: Configure…
hu: Beállítás…
