KDE 4.2 - en to hu translation catalogue (7 entries)

[ctx: @title the name of the Trash widget]
en: Trash
hu: Kuka

[ctx: @info:status The trash is being emptied]
en: Emptying…
hu: Kiürítés…

[ctx: @info:status The trash contains this many items in it]
en: One item | %1 items
hu[0]: Egy elem
hu[1]:  %1 elem

[ctx: @info:status The trash is empty]
en: Empty
hu: Üres

[ctx: @action:inmenu Open the trash]
en: Open
hu: Megnyitás

[ctx: @action:inmenu Empty the trash]
en: Empty
hu: Ürítés

[ctx: @action:inmenu]
en: Trash Settings…
hu: A Kuka beállításai…
