KDE 4.1 - en to hu translation catalogue (23 entries)

en: Failed to stop service: %1
hu: Nem sikerült leállítani a szolgáltatást: %1

en: Failed to start service: %1
hu: Nem sikerült elindítani a szolgáltatást: %1

en: Failed to stop service.
hu: Nem sikerült leállítani a szolgáltatást.

en: Failed to start service.
hu: Nem sikerült elindítani a szolgáltatást.

en: Failed to notify KDE Service Manager (kded6) of saved changed: %1
hu: A KDE Szolgáltatáskezelő (kded6) értesítése a mentett módosításokról nem sikerült: %1

[ctx: @info]
en: If you're disabling something here to work around an issue, please <link url='%1'>submit a bug report about it as well.</link>
hu: Ha letilt valamit itt, hogy megkerüljön egy problémát, kérjük, <link url='%1'>küldjön egy hibajelentést is erről.</link>

en: The background services manager (kded6) is currently not running. Make sure it is installed correctly.
hu: A háttérszolgáltatás-kezelő (kded6) jelenleg nem fut. Ellenőrizze, hogy megfelelően lett-e telepítve.

en: Some services disable themselves again when manually started if they are not useful in the current environment.
hu: Néhány szolgáltatás automatikusan leállítja magát manuális indításkor, ha nem hasznosak a jelenlegi környezetben.

en: Some services were automatically started/stopped when the background services manager (kded6) was restarted to apply your changes.
hu: Néhány szolgáltatás automatikusan elindult/leállt, amikor a háttérszolgáltatás-kezelő (kded6) újraindult a változtatások alkalmazásához.

en: All Services
hu: Minden szolgáltatás

[ctx: List running services]
en: Running
hu: Fut

[ctx: List not running services]
en: Not Running
hu: Nem fut

en: Startup Services
hu: Indítási szolgáltatások

en: Load-on-Demand Services
hu: Szükség esetén elinduló szolgáltatások

[ctx: @action:button %1 service name]
en: Disable automatically loading %1 on startup
hu: A(z) %1 induláskori betöltésének kikapcsolása

[ctx: @action:button %1 service name]
en: Enable automatically loading %1 on startup
hu: A(z) %1 induláskori betöltésének bekapcsolása

en: Toggle automatically loading this service on startup
hu: Szolgáltatás induláskori betöltésének be- vagy kikapcsolása

en: Not running
hu: Nem fut

en: Running
hu: Fut

[ctx: @action:button %1 service name]
en: Stop %1
hu: A(z) %1 leállítása

[ctx: @action:button %1 service name]
en: Start %1
hu: A(z) %1 indítása

en: Stop Service
hu: Szolgáltatás leállítása

en: Start Service
hu: Szolgáltatás indítása
