KDE 4.3 - en to hu translation catalogue (9 entries)

[ctx: @label Accessible name]
en: Minimize All Applet Active Indicator
hu: Összes minimalizálása kisalkalmazás aktív jelző

[ctx: @action:button shown as tooltip and @action:inmenu]
en: Restore Windows
hu: Ablakok visszaállítása

[ctx: @action:button shown as tooltip and @action:inmenu]
en: Minimize All Windows
hu: Összes ablak minimalizálása

[ctx: @info:tooltip shown as subtitle]
en: Restores the previously minimized windows
hu: Visszaállítja a korábban minimalizált ablakokat

[ctx: @info:tooltip shown as subtitle]
en: Shows the Desktop by minimizing all windows
hu: Az asztal megjelenítése az összes ablak minimalizálásával

[ctx: @action:button]
en: Peek at Desktop
hu: Pillantás az asztalra

[ctx: @action:button]
en: Stop Peeking at Desktop
hu: Leállítás

[ctx: @info:tooltip]
en: Moves windows back to their original positions
hu: Visszahelyezi az ablakokat az eredeti pozíciójukba

[ctx: @info:tooltip]
en: Temporarily shows the desktop by moving windows away
hu: Az asztal átmeneti megjelenítése az ablakok oldalra mozgatásával
