plasma_applet_trash - en to id translation catalogue (8 entries)

[ctx: a verb]
en: Open
id: Buka

[ctx: a verb]
en: Empty
id: Kosongkan

en: Trash Settings…
id: Pengaturan Tong Sampah...

en: Trash
    Empty
id: Tong Sampah
    Kosong

en: Trash
    One item | Trash
     %1 items
id[0]: Tong Sampah
    Satu butir
id[1]: Tong Sampah
     %1 butir

en: Trash
id: Tong Sampah

en: Empty
id: Kosong

en: One item | %1 items
id[0]: Satu butir
id[1]: %1 butir
