plasma-desktop - en to id translation catalogue (5 entries)

en: General
id: Umum

en: Display style:
id: Gaya tampilan:

[ctx: @info:placeholder Make this translation as short as possible]
en: No flag available
id: Tidak ada bendera yang tersedia

en: Layouts:
id: Tataletak:

en: Configure…
id: Konfigurasi...
