plasma_applet_trash - en to is translation catalogue (8 entries)

[ctx: a verb]
en: Open
is: Opna

[ctx: a verb]
en: Empty
is: Tómt

en: Trash Settings…
is: Stillingar ruslafötu...

en: Trash
    Empty
is: Rusl
    Tómt

en: Trash
    One item | Trash
     %1 items
is[0]: Rusl
    Einn hlutur
is[1]: Rusl
     %1 hlutir

en: Trash
is: Rusl

en: Empty
is: Tómt

en: One item | %1 items
is[0]: Einn hlutur
is[1]: %1 hlutir
